Příběh čerstvosti

Jatky Hradský s. r. o. je rodinný podnik, splňující veškeré náročné podmínky pro výrobu kvalitního masa a tradičních uzenin. Naše jméno v názvu společnosti je zárukou rodinné tradice, která se je postavena na kvalitě lokálních surovin z jihočeského kraje. Jatečný dobytek obíráme pouze z našeho milého jihočeského kraje.

Jsme hrdí Jihočeši a nabízíme Vám jihočeské maso a výrobky z něj. Navazujeme na dlouhou řeznickou tradici v Strakonicích. Naše dodavatele dobře známe.

Žádné dovozové maso! Naše hovězí vyrůstá na Šumavských pastvinách u Českého Krumlova. Odebíráme od chovatelů, kteří v čisté a nepočiněné šumavské přírodě dbají na čistý život zvířat.

Vepřové je u nás původem od Veselí nad Lužnicí. Pro naše potřeby používáme unikátní druh jihočeského Mazelovského prasátka. Sami kontrolujeme kvalitu a čistotu chovů.

Naše skvělá uzenina je vyráběna tradičními postupy, uzená na dubových štěpkách. Výrobky jsou připravovány denně, aby byly čerstvé. Naše párečky, sekaná a další speciality jsou ručně vázané a vyrobené podle tradičních receptur.

Naše maso je vždy od lokálních dodavatelů a je vždy české. Kam jinam pro čerstvé maso než do prodejen Jatky Hradský? Naše veterinární schvalovací číslo je CZ 199 a stálý veterinární dozor je zárukou kvality.

Jihočeské hovězí a sádlo pro nás vyrábí naše sesterská společnost Jihočeská masna v nedalekých Českých Budějovicích.

Nabízíme také zvěřinové maso z vlastních chovů. Netřeba říkat, že je z jižních Čech, to je u nás jistota. Však nás vyzkoušejte. Uvidíte, že od nás Vám bude chutnat.

Spolupracujeme s

Kontaktujte nás

Adresa

Jatky Hradský s.r.o.
Písecká 594
386 01 Strakonice

Tel.: +420 383 321 359
IČO: 60069856
DIČ: CZ60069856