Objednat

Objednávat můžete telefonicky a to do 12.00 telefonicky na telefonní číslo expedice +420 383 321 360, v pozdějších hodinách je na témže čísle v provozu objednávkový záznamník.

Zásobujeme masem, masnými výrobky prakticky celou republiku. Rozvážíme naše zboží po celém Jihočeském kraji, na Moravu, do Prahy, do západních Čech, atd. Hovězí a vepřové maso dodáváme čerstvé každý den. Jsme pod stálým veterinárním dohledem, který denně kontroluje kvalitu masa a masných výrobků.

 

Naše výrobky můžete zakoupit v síti našich vlastních prodejen ve Strakonicích, Volyni a Českých Budějovicích. Denně čerstvým masem a uzeninami zásobujeme i jiná řeznictví, armádu ČR, stravovací zařízení(největším odběratelem je http://stravbyt.com) či cateringové firmy. V jakémkoliv zájmu o náš sortiment nás prosím kontaktujte, rádi odpovíme.

Rozvoz masa a masných výrobků z velké části zajišťujeme vlastní automobilovou dopravou. Řidiči vyjíždějí včas, aby zboží bylo v požadovaném čase a kvalitě na místě. V případě zájmu o prezentaci našich výrobků a služeb nás neváhejte kontaktovat.

Prodej nepotřebného vybavení

Aktuální akce

Aktuální akce

Kontakt

Jatky Hradský s.r.o.
Písecká 594
386 01 Strakonice

info@jatky-hradsky.cz
-objednávky - 383 321 360 - NEBO EMAIL: info@jatky-hradsky.cz

Zobrazit mapu >

Chutná hezky Jihočesky

Čerstvé maso a uzeniny z Jižních Čech každý den!