O nás

Firma byla založena v roce 1994 jako rodinný podnik se sídlem ve Strakonicích. Navázali jsme tak na tradici okresních jatek Strakonice a rozsáhlými rekonstrukcemi jsme se dostali mezi největší jatky v Jihočeském kraji. Do roku 2003 probíhaly v našem závodě rozsáhlé rekonstrukce, jejichž výsledkem je obdržení osvědčení zdravotní nezávadnosti CZ 106. Naše firma je oprávněna právě díky tomuto osvědčení obchodovat v rámci všech zemí EU.

Naše firma zaměstnává v současné době 80 zaměstnanců.

Uspokojit zákazníky maximální kvalitou a servisem je naší prioritou !

 

Závod Strakonice má kompletně uzavřený zpracovatelský řetězec - v areálu se nachází vepřová porážka, bourárna masa a výrobna masných výrobků. Ročně naše porážka, s kapacitou 150 kusů vepřů za směnu, zpracuje 15 000 kusů vepřů. Kapacita bourárny je 200 kusů vepřových půlek a 60 kusů hovězích čtvrtí na směnu. Masná výroba je schopna vyrobit za směnu 5 tun masných výrobků.

V naší firmě zpracováváme surovinu výhradně českého původu!

Jsme také oprávněni zpracovávat maso z divoké lesní zvěře. Opracováváme zvěřinu z vlastní obory u Strakonic nebo z honiteb na Šumavě.

Jatečná zvířata pocházejí pouze z našich chovů, sami si je porážíme a následně zpracováváme, aby vznikly jen ty nejlepší produkty!

 

Vepři jsou dodáváni z velkochovu společnosti Mavela Dynín a. s., odkaz na webové stránky - http://www.mavela.cz .

 

Prodej nepotřebného vybavení

Aktuální akce

Aktuální akce

Kontakt

Jatky Hradský s.r.o.
Písecká 594
386 01 Strakonice

info@jatky-hradsky.cz
-objednávky - 383 321 360 - NEBO EMAIL: info@jatky-hradsky.cz

Zobrazit mapu >

Chutná hezky Jihočesky

Čerstvé maso a uzeniny z Jižních Čech každý den!